Відгуки

Відгуки моїх клієнтів

Олег Терлецький

Олександр був моїм першим тренером з шахів. На заняття із ним я потрапив, коли лише знав як фігури ходять. Він передав мені свою любов до шахової гри і навчив професійно займатися шахами. Пройшли роки з часу тої зустрічі, і я теж досягнув звання майстра спорту з шахів. Завдяки тій зустрічі я знайшов своє покликання)

Ольга Грушевська

Завдяки консультаціям з Олександром зрозуміла свій дар бути благочинником, та свій тип особистості - Ентузіаст. Це дало мені зрозуміти свої сильні та слабкі сторони. Переосмислила життя і тепер дивлюся по-новому на світ, роблячи менше помилок і будуючі правильні цілі!

Таня Іванцова

Мені було за 25. Переймалася через те що ніяк не могла зустріти коханого чоловіка. Через консультації з Олександром зрозуміла що потрібно змінити в собі, який мені чоловік потрібен і таким чином визначилася. Зараз щаслива дружина вже більше року. Дякую за розумні поради!

Максим Царенко

Працював в таксі, познайомився з Олександром. Вирішив отримати декілька консультацій, завдяки яким зрозумів що мій дар бути бізнесменом, а тип особистості Маршал. Повірив в себе, змінив сферу діяльності, зараз маю успішний власний бізнес.

Остап Сеньків

Скористалися можливістю - отримали дуже корисне сімейне консультування з дружиною. Покращилося порозуміння не тільки в сімейних питаннях, а і в професійній галузі, бо ми з нею працюємо разом.

Анастасія Карнаух

Дякую Олександру за підтримку у важкий колись для мене період життя. Завдяки спілкуванню з ним у мене з'явилася нагода вдало вийти заміж, зараз маю щасливу родину.