Три стовбця

Богдан Хмельницький - дар керівника
Богдан Хмельницький - дар керівника
Дари, світогляд, покликання - те що Вам обов'язково потрібно знати, щоб ефективно побудувати своє життя!

Соціоніка вивчає свідому частину психологічних особливостей кожної людини, але багато вчених також стверджують, що у людей є також і підсвідомі особливості, без яких людей не можливо глибоко зрозуміти і вивчити. Згідно їх досліджень, усі люди мають лише одну з цих 7 характеристик. Можна прагнути в собі розвинути усі ці дари, але з самого початку і до кінця життя буде значно переважати один дар. Чому це називається даром? Тому що, це те, до чого людина має схильність з дитинства і при правильному вихованні та розвитку своїх сильних якостей може досягнути високих досягнень у тій сфері, яка притаманна саме цьому дару. Це доводить наш перелік яскравих прикладів тих людей, які реалізували своє покликання у тому дарі, який їм був притаманний. Саме тому дуже важливо якомога раніше визначати ким є Ваша дитина, переконуватися у цьому з роками, і спрямовувати її у те навчання (коли прийде до цього час), яке максимально розкриє її потенціал.

Розуміння того хто ми є дає нам змогу не ставити нереалістичні цілі щодо себе та оточуючих нас людей, навчає ефективним стилям керівництва, що може полегшити роботу великих корпоративних чи бізнесових груп та компаній.

Від того, що люди не знають добре хто вони і на що вони здатні, не бачать як їм прокладати свій власний шлях до успіху - виникає відчуття розчарування, яке з часом переростає у депресію. Від цього багато молоді мають проблеми із своїми батьками та ровесниками. Намагаючись віддалитися від проблем, вживають алкоголь, входять в небажані для свого майбутнього стосунки, бо ще не розібралися хто їм потрібен, перестають вчитися та розвиватися... а далі усе як сніжний ком - одне негативне явище за одним. Але вихід є! І ми його знаємо!

Одна з ключових цілей нашого клубу розвитку особистості «Лев» - допомогти Вам і Вашим близьким у визначенні Ваших дарів та типів особистостей, пояснити як вони гармонізують між собою, як краще зрозуміти себе та інших, в яких сферах життя Вам буде краще застосовувати свої здібності, що виходять з особливостей Ваших характеристик та як це Вас наблизить до здійснення Вашої мрії, приведе Вас до успіху у житті.


7 видів обдарованостей людей:

· Пророк

· Учитель

· Бізнесмен

· Служитель

· Благовісник

· Керівник

· Благодійник

Послуги з консультування:

 • Що таке світогляд і як собі його сформувати?
 • Як обрати у що вірити?
 • На чому будується система цінностей і яка вона в мене?
 • Який у мене дар і як ним скористатися?
 • Який у мене тип особистості?
 • Які в мене таланти та здібності?
 • Як розкрити свій потенціал?
 • Яке моє покликання?
 • Як обрати сферу діяльності відповідно до моєї обдарованості?
 • Хто я?
 • Хто мені потрібен для подружнього життя?
 • Як знайомитися?
 • Як подобатися?
 • Як збудувати глибокі подружні стосунки?
 • Як правильно виховувати дітей?
 • Як мати гарний зовнішній вигляд?
 • Що необхідно для реалізації своїх задумів та мрій?
 • Чим бізнес краще роботи по найму?
 • Як створити перспективний напрямок у бізнесі?
 • Як розвинути власну бізнес ідею?
 • Які є важливі юридичні аспекти ведення бізнесу в Україні?


Шахи - чудова гра з давньою історією, сьогодні це популярний вид спорту, яким захоплюються мільйони людей у ​​всіх куточках планети, поряд з цим це прекрасний тренажер для мозку, що значно збільшує його інтелектуальні здібності.

Користь гри в шахи значна і багатогранна, це відзначали багато видатних діячів протягом багатьох століть. В шахи грали відомі політики, філософи і вчені, ними захоплювалися письменники, художники і музиканти. Примітно те, що в процесі гри в шахи йде одночасна і синхронна робота відразу двох півкуль мозку, в гармонійному розвитку якого і полягає основна користь шахів.

Користь шахів для розвитку дитини

У 1798 році Бенджамін Франклін сказав: «Так само, як ограновування алмазу перетворює його в діамант, заняття шахами дозволяють розкрити розумові здібності». Цією захоплюючою грою з давньою історією, яка сьогодні вважається вид спорту, захоплюються мільйони людей у ​​всіх куточках планети. Ми вирішили нагадати батькам про те, як навчання цій грі впливає на інтелект і характер дітей. Спосіб відволіктися від комп'ютера (телевізора) Останнім часом і лікарі, і вчителі, і батьки б'ють на сполох. Діти перестають грати у дворі - не грають в догонялки або «козаки-розбійники», дівчата не стрибають через скакалку або ще недавно популярні гумки. Чому забуто так багато ігор і розваг, через які раніше дітей не можна було закликати додому, навіть щоб повечеряти? Сьогодні весь вільний час у них забирають комп'ютерні ігри або «спілкування» в соціальних мережах. Розумні батьки, прагнучи виховати з дитини самостійну і успішну людину, намагаються обмежувати час, проведений дитиною за комп'ютером. А для цього намагаються заповнити вільний час заняттями в спортивних секціях, возять в музичну або художню школу. Ще один відмінний спосіб уникнути інтернет-залежності - це навчити дитину грати в шахи. Ця гра приносить дітям багато радості, в той же час має великий вплив на їх розумовий і психічний розвиток. Розвиток логіки і просторової уяви. Завдяки шахів в роботу включається ліва півкуля мозку, що відповідає за логічний компонент, побудова грамотних і послідовних ланцюжків. Зверніть увагу: в школах уроків логіки немає, а заняття шахами з перших же днів знайомства з ними вчать дітей логічно мислити і міркувати. Не менш значима і робота правої півкулі, яка відповідає за моделювання та створення можливих ситуацій, що впливає на розвиток просторової уяви. Уміння передбачати і прогнозувати події, прагнення прорахувати всі можливі варіанти та наслідки гри, вміння приймати оперативні рішення і робити значні вирішальні ходи - ось основні навички, які отримує шахіст.

Тренування пам'яті і концентрації уваги - під час занять шахами у дитини виробляється посидючість, оскільки вона концентрує увагу на одному процесі. Особливо важливо навчання грі в шахи гіперактивних дітей, які насилу можуть всидіти п'ять хвилин на місці. Вони стають спокійнішими, врівноваженімище. Мнемічні процеси також інтенсивно використовуються в шахах, оскільки гравець використовує як довгострокову, так і оперативну пам'ять, використовуючи при цьому візуальну, цифрову, колірну стимульную інформацію. Експериментально підтверджено, що у дітей, що грають в шахи, швидкість інтелектуальної реакції стає вище. У них поліпшується успішність в школі, особливо з точних наук. Ці факти беруть до уваги педагоги всього світу. У деяких країнах шахи навіть є обов'язковим шкільним предметом (Іспанії, Німеччини, Китаї, Мексиці, Лімі, Японії), а десь їх тільки починають активно впроваджувати в області дитячої освіти та виховання (США, Канада, Угорщина, Польща, Швеція і деякі інші європейські держави).

Привчання до самостійності і відповідальності

Дитина вчиться самостійно мислити логічно і осмислено приймати рішення. Навіть, здавалося б, прості рішення (якою фігурою зробити хід) привчають дітей до самостійності і відповідальності. У них формуються загальні навички планування дій, які необхідні вже в дошкільному віці, щоб діти вчилися правильно планувати свій час, стратегічно мислити і досягати цілей. На жаль, багато хто з нас часто лише запізніло згадують приказку «сім разів відміряй, один - відріж». А ось шахи навчать дітей не брати поспішних рішень, бо вони часто є помилковими. Статистичний аналіз доводить, що з числа людей, які вміють грати в шахи, виростають багато видатних фахівців, вчених і керівників великого державного масштабу.

Творче самовираження

Одним з найважливіших якостей шахів є те, що вони можуть стати школою творчості для дітей, своєрідним виходом з самотності і активний дозвіллям, який дозволяє втамувати спрагу спілкування і самовираження. Граючи з суперником, дитина поступово починає грати і з самим собою - і приходить до висновку, що моделювати ситуації і наслідки ходів в розумі куди ефективніше, ніж відчувати їх безпосередньо на практиці. Таким чином, мозок поступово починає працювати не тільки на запам'ятовування і відтворення інформації, але і на пошук оригінальних ідей і нестандартних рішень для досягнення бажаного результату.

Формування характеру

Починаючи захоплюватися шаховими партіями в ранньому віці, дитина отримує потужний поштовх розвитку - як в інтелектуальному, так і в особистісному плані. Шахи допомагають позбутися від сором'язливості: діти, які починають заняття «тихі» і бояться зайве слово сказати, швидко розкриваються: стають товариськими, проявляють наполегливість і цілеспрямованість. Завдяки своїй спортивній складовій шахи загартовують бійцівський характер: у дитини формуються такі риси як емоційна стійкість, тверда воля, рішучість, бажання перемагати і прагнення до перемоги. При цьому ураження, які неминуче осягають будь-якого гравця, вчать його стійко і гідно переживати програш, бачачи в ньому нову можливість для розвитку, ставитися до себе самокритично і аналізувати власні вчинки, витягуючи потрібний і цінний досвід.

Ну а тепер подивимося, що, крім почуття перемоги над противником і задоволення від гарної гри, дають шахи людині:

Загальна тренування

• Логіка

• Аналіз і планування

• Пам'ять

• Концентрація і увага

• Загартування волі і характеру

• Розвиток цілеспрямованості

• Розвиток здатності до навчання

• Розвиток творчих можливостей

• Уміння мислити системно і нестандартно

Підводячи підсумки

Отже, ми детально розібралися, що розвивають шахи у дітей і дорослих. Можна сміливо стверджувати, що ця гра корисна в будь-якому віці. Адже, на відміну від фізичних навантажень, у шахів немає протипоказань. Вони доступні і для здорового, і для хворої людини. Займатися ними можна в будь-якому віці. Звичайно, краще починати освоювати настільки мудру гру в ранньому дитинстві. В принципі, це ж можна сказати про більшість видів спорту.

Запрошуємо Вас на групові та індивідуальні заняття з майстром спорту з шахів Олександром Шиманським

098 333 01 12

leo_club@ukr.net

Тіна Кароль - тип Наставник
Тіна Кароль - тип Наставник

Соціоніка - наука про пізнання особистості та стосунки між людьми.

На індивідуальних соціонічних консультаціях ви можете визначити свій соціонічний тип і цілий ряд психологічних параметрів та отримати поради психолога для більш повної особистісної реалізації. Кваліфікований фахівець розкаже вам про структуру вашого типу, його сильні сторони, потреби та особливості. Це додасть вам упевненості в своїх силах і допоможе правильно обрати область професійної реалізації та побудувати більш гармонійні відносини з оточуючими.

Консультування дітей та їх батьків

Багато питань виховання дітей і взаєморозуміння з ними вирішуються легше, якщо ви знаєте соціонічний тип дитини та її індивідуальні особливості. Розуміючи, в чому вона відрізняється від вас і від своїх однолітків, вам буде простіше обрати правильну лінію поведінки і створити сприятливі умови для всебічного розвитку її особистості. Але визначення соціонічного типу дитини можливо тільки в ході бесіди з нею самою та її батьками.

Дітям, залежно від їх соціонічних типів, шкільні дисципліни даються неоднаково, їм підходять різні стилі навчання. Навчання в потрібному стилі допомагає учневі досягти великих успіхів.

Коли діти вільно демонструють кращі якості свого соціонічного типу, їх виховання і формування особистості відбуваються гармонійно. Сприятливі умови для виховання дітей легше створити, спираючись на їхні сильні сторони. Але у кожного соціонічного типу є також і «слабкі місця». Коли дорослі проявляють до них поблажливість і мають терпіння і витримку, щоб надати дитині час і можливість освоїти необхідні навички, це надає дітям впевненості в своїх силах і покращує їх взаєморозуміння з батьками.

Консультації з питань взаємовідносин

Соціоніка відкрила закони відносин людей. Знання соціоніки допомагає обрати вірну лінію поведінки, розібратися в складнощах взаємин і поліпшити відносини.

Відносини між людьми не є статичними, вони змінюються з плином часу і в зв'язку з процесами особистісного розвитку і становлення. В динаміці відносин, як і в житті окремої людини, бувають критичні періоди, під час яких люди особливо потребують підтримки і розуміння.

Соціонічне консультування пар і сімей (проблеми у відносинах між подружжям, а також між батьками і дітьми) допомагає людям краще зрозуміти один одного, вирішити проблеми, що виникли, усунути конфлікти, поліпшити взаємини і взаєморозуміння.

Соціонічна консультація через Skype

Індивідуальні та сімейні консультації стали доступнішими жителям інших міст: тепер ви можете пройти індивідуальну консультацію через Skype. Багатий досвід  дає нам можливість проконсультувати віддалених клієнтів з тією ж ефективністю, що і при особистому контакті.

Знання себе - у подарунок!

Ви можете подарувати своїм близьким, друзям і знайомим краще розуміння себе та інших людей - замовте індивідуальну соціонічну консультацію у подарунок.